koreafangirl

Cestovali jste někdy low-cost do Západní Evropy?

Cestovali jste někdy low-cost do Západní Evropy? Jaké to bylo? Máte nějaké tipy, které bych mohla využít po době koronavirové?

Odpovědi
Ametyst

Po době koronavirové budou ceny úplně jinde a nic nebude jako dřív. Kdoví kolik leteckých společností, hotelů a B&B nepřežije.

autacek

Jak zde již padlo, po koronáči bude již všechno jinak, tak že je to jako by ses teď chtěla inspirovat, jak se cestovalo za socialismu.

HelloDarknes

Chtěla jsem vyjet, ale bohužel koronavirová pandemie mi plány překazila, tak snad se to povede alespoň tobě. Hlavně mít alespoň nějakou rezervu, pro všechny případy. Už jsem měla sepsané zhruba i místa, co bych chtěla navštívit, hodně mě lákalo se dostat do Velké Británie. Kdyžtak, https://zajima­vaevropa.cz tady se toho hodně dočteš :).

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.