Poradíte, jak ošetřit ruce, když mně při ruční práci s materiálem zhrubnou, zčervenají, až zfialoví?

Zdravím, v mém zaměstnání se zabývám ruční činností, a když dělám s materiálem, zčervenají mi ruce, někdy jsou i trochu nafialovělé. Vypadají hrubě jakoby nedokrveně, jako když jsou ztuhlé mrazem, přitom tam zima není. Používám různé krémy, masti, také si ruce mnu, ale nic nepomáhá. Nemáte někdo nějakou radu? Děkuji.

Odpovědi
Shef

tohle může značit i zdravotní problém,dle toho co popisujete a jestli vám i prsty otíkají,bejt váma zajdu si s tím za interním lekářem,můžou to bejt známky vážnějšího problému.

tforro

Jediná správná rada je jít za doktorem. Doporučil bych kožní, tam poradí, nebo pošlou jinam.

arachis

Nepíšete s jakým materiálem,může jít i o alergii.