Avatar uživatele
Lleni

Čeho se nejvíce bojíte?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? manon, Illines, anonym před 4165 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
strapanka

NIČEHO!;))

Ani jednej uvedenych moznosti. Najviac sa bojim ludskej hluposti a vlastnej bezmocnosti.
P.s.: Odpoved NICEHO som zaskrtla len preto, ze inak sa technicky nedalo

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

NIČEHO!;))

Doplňuji:
Z uvedených možností se nebojím ničeho a různé živočichy mám naopak ráda. Bojím se občas pokud lezu na žebřík, ale také ne vždycky – někdy na něj v pohodě vylezu, ale necítím se na něm dobře, tak zase slezu, což bývá horší. Ale nejčastěji se jedná o žebříky nezajištěné – třeba opřené o strom a nebo se mi hůře slézá z těch, co mají daleko od sebe příčky – jako u některých posedů.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
brillant

NIČEHO!;))

Doplňuji:
z těchto možností ničeho

Upravil/a: brillant

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

NIČEHO!;))

S výjimkou lidské hlouposti, zloby, podléhání manipulaci jinými, fanatismu a sobeckosti.
Jinak se bojím jako každý jiný živočich – protože strach je součásti života A je to jistý prostředek pro zachování života. Někdy se ale strach dá lépe vyjádřit opatrnost, respekt, protože tyto vlastnosti nám brání břestoupit hranice vysokého, života ohrožujícího rizika. například – leckdo je schopen vylézt bez jištění na vysokou skálu – ten co má respekt k životu se bude jistit proti pádu (nemluvím o extrémních životních situacích).
Takže pavouci a hmyz – repekt k vosám, sršním včelám apod., ne panická hrůza při pohledu.
Duchové a upíři – strach z nich je jen následkem sledování nesmyslných filmů, knížek, vzájemného strašení – po tisíciletí výborná metoda jak lze psychicky méně odolné, rozumově ne moc vyspělé lidi držet v poslušnosti až za hranice důstojnosti, osobní svobody atd.
Smrt patří k životu, s tím nic nelze dělat, jedině žít tak, aby smrt nebyla zbatečně předčasná a také, aby při hodnocení života si umírající mohl říci – byl jsem lidem prospěšný. Konec světa je výborný materiál ke strašení lidí, vyvolávání jejich nejistoty v budoucnost – dobré téma pro zmanipulování širokých vrstev lidí. V poslední době velmi oblíbené, ničím nepodložené téma na kterém se pasou média a které poškozují duševní rovnováhu širokých skupin obyvatel.
Takže strach je dobrý jako ochrana života před reálným nebezpečím. Vizemi je zbytečné se zabývat – zejména, když nejsou podložené.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

NIČEHO!;))

Chybí „jiná možnost“, tak odpovídám takto. Já osobně se nejvíc bojím vlastní bezmoci. A z těch běžnějších a častějších možností – bojím se výšek. Ne v letadle, mrakodrapech , vyhlídkových věží a tak, ale např. na balkonech vyšších pater, posedech, žebřících a rozhlednách. Také se nerada koukám do stuďně, šachet atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
odpomass

Pavouci a jiný hmyz..

Bojím se levice ve vládě…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

Myši a jiná zvířena....

Doplňuji:
Myši, žáby, ještěrky a podobná drobná hbitá havěť dostávají ode mne hlas, protože mne úspěšně děsily celé dětství (nooo… pavouci, vosy, včely, ovádi a pod. vlastně taky) :)
Jelikož jsem už ale vyrostla a stala se tak trochu pozorovatelem přírody, už mne neděsí, čím dál lépe se s nimi zžívám a mám pro ně pochopení. Zdá se mi, že teď už mají větší strach ty breberky ze mne, než já z nich :)

PS: No a ano, lidské hlouposti, zášti a zloby se bojím nejvíc. To čím dál víc.

Upravil/a: manon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Conchus

NIČEHO!;))

Ale bojím, jenomže to nebylo v nabídce: BLBCŮ

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

NIČEHO!;))

Doplňuji:
nesnáším srážku s blbcem – toho se bojím

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kurec

Duchové, upíři..,

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

NIČEHO!;))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
samicek333

Pavouci a jiný hmyz..

bleee

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek