Kajoch

Čeho je v Česku podle vás největší nedostatek?

Nejlepší odpověď
marci1

Humoru a dobré nálady. 🙂
„Jak se řekne hanácky rybník?
Kolaté potok.“

Dík Kepler-opraveno. 🙂

Další odpovědi
Kepler

Rýžových terasovitých políček, kosmodromů a lidí nepodléhajících korupci. To poslední je první, jak se říká ve Valašském |Království.

marci, máš tam chybu, má to být „kolaté potok“ No totok!

Shoehardt

Jednoznačně osmitisícovek (myšleno hory).

kurec

Tak je toho tady tak hodně že to ani nejde vyjmenovat ale tak asi největší problém je tady malý počet dobrých lidí

Jiří Bohumil

Mimo jiné, politické a morální odpovědnosti. ☹ Ale teď vážně. Srandy.;-)

klumprt

Přímořských resortů.

Kryšpín

Občanů a trochu ovčanů, kteří při volbách zapnou mozek a neskočí na předvolební sliby

Jako Vůbec

Lidské slušnosti.

Kajoch

To slyším poprvé,ale když už…tak kolaté potok:)

marci1

Dík. 🙂