Rokio

Často nahlašujete příspěvky na internetových diskuzích?

Neptám se, jestli často nahlašujete příspěvky na Odpovědi.cz, ale ptám se obecně, tedy jestli často hlásíte příspěvky v internetových diskuzích, které navštěvujete?

Nahlašujete jen ty příspěvky, které jsou vulgární a v rozporu se zákonem, nebo paleta důvodů, pro které nahlašujete širší, či dokonce nahlásíte i příspěvek, který má drobné chyby, či se vám nějak nezamlouvá?

Nejlepší odpověď
hapiky

Jestli investuješ peníze(jak si tady řekl) stejně nepromyšleně jako některé své otázky, jakpak dlouho ještě budeš oním investorem?

Další odpovědi
ivzez

Ne, jen ojediněle.
Hapiky ti dal zajímavý námět k zamyšlení…

aliendrone

Nenahlašuji, to by už musel být silnější káva, abych si bonzování dokázal před sebou obhájit. Dětská pornografie nebo tak něco.

Vlastně ANO, nedávno jsem náhlásil svůj příspěvek (podělalo se mi uploadování obrázku a bez něj dotaz neměl smysl). Tak jsem chtěl nahlášením pokažený příspěvek skrýt, jenže OUHA! Prostě mi to ani za zlaté prase NEFUNGOVALO a přípěvek tam vesele smrděl dál. :o :D No, když jsem se nenaučil řádně bonzovat doteď, tak na stará kolena s tím začínat nebudu. Musel jsem požádat o smazání nějakou dobrotivou duši, naštěstí se našla a trn z paty mi vytrhl McMerkurion, ještě jednou děkuji! :)

Kepler

aliendrone, jak zpíval Werich, musíš být víc aktivní, jinak budeš radioaktivní. Pokud jako alien už nejsi radioaktivní tak nějak od přirození. Skrývat příspěvky můžeš, až budeš aspoň stříbrný, k čemuž ti chybí muška: jen asi 2550 bodů. Takže jsi tak na půli cesty. Stanu se zrádcem člověčenstva a budu ti k tomu pomáhat, pokud nebudeš psát peechoviny 🙂

aliendrone

Eh, děkuji, ale ono to není nějak pro mne podstatné. (myslím body, stačí mi víc jak 100 kvůli omezením) Na nějaké bonzování se netřesu a když budu náhodou potřebovatsmazat svojí vlastní πtschovinu, jistě mi nějaký Kepler poslouží. Chtěl jsem napsat zločinec, ale ta synonyma, nedokáži si prostě vybrat! ;) :D :D

A kdybys chtěl namítat, že KEPLER ≠ ZLOČINEC, tak jako všímavý dron ti musím oznámit, že ses sám usvědčil!! No FAKTICKY!

Totiž – každý seriózní, důstojný a ctihodný člen lidské společnosti by předpokládal, že jsem radioktivní např. od lebečního banánu, pařátů nebo tak něco, jenom ZLOČINEC myslí hned na to, že od přirození!!! To se nám pěkně vybarvuješ, ty jeden zločinný CHLÍVÁKU!!! ;) :D :D

Kepler

Tak teď jsi mě fakt dostal! Ani jako znalce a spisovatele sci-fi mě představa lebečního banánu nikdy nenapadla. Je jasné, kde máš sídlo rozumu a ty mi budeš nadávat do chlíváků a zločinců?! Nu, pogodi alienzajac!

Rokio

hapiky, ivzez: Investuji promyšleně. Od začátku školního roku mám každý měsíc přebytek. Moje celková hodnota majetku je 301.000 Kč. Před dvěma lety jsem měl sotva 200.000 Kč.

ivzez

Škoda, že se promyšleně i neptáš…