jackhammer86

Hradí ÚP ZP za klienta i za část měsíce, nebo už si ho člověk musí hradit sám, je-li pak zaměstnán na DPP?

Ahoj, jak to vypadá se zdravotním pojištěním v případě, že člověk ukončí vztah s úřadem práce třeba v půlce měsíce a teprve nastoupí do nového zaměstnání, platí za nej úřad práce zdravotní za ten měsíc, nebo si ho člověk hradí sám? Jedna se o to, že následující zaměstnání je DPP. Předem děkuji.

Nejlepší odpověď
df

I kdybys byl byť jenom jeden den v tom měsíci v evidenci Úřadu práce, tak už máš v tomto měsíci pojištění zaplacené a nebudeš mít dluh.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.