zjentek

Bývají i na Netflixu kvalitní (nákladově dražší) seriály, na které by se dalo dívat?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Bývají. Líbil se mi třeba seriál Designated survivor s Kieferem Sutherlandem v hlavní roli. Je to o politice Bílého domu, to předesílám. Každý to nemusí umět brát neutrálně. Výborný je Salvation! Jsou tam skvělé korejské sci-fi seriály, opravdu jiné než Hollywood. Např. seriál o soudkyni pro mladistvé delikventy, název můžu dohledat.

Další odpovědi
Rocker

Bývají.Mě třeba nadchl Papírový dům

Malvína

Velmi se mi líbil seriál Koruna, který popisuje nástup Alžběty II. na trůn, její vládu a zvládání nelehkých rozhodnutí za dobu svého kralování.

Ametyst

Rocker: Připomnel jsi mi Dům z karet, s Kevinem Spacym. Sice upovídané, ale špinavost politiky ukázána v plné kráse.