zjentek

Bývá nějaká souvislost mezi rozkopáním/následně zdlouhavými opravami cest ve městech a zdražováním benzínu?

Odpovědi
Ametyst

Snad ani ne, jenom ty nehorázně vysoké daně z PHM jdou na ministerstvo financí k vrchní výběrčí daní. Tam odtud se zase nehorazně rozhází, třeba na předražené opravy cest. Nevím, proč stavební firma nedostane zaplaceno ne předem, ale až práci dokončí: to by sebou jinak hodili a nezdržovali! To by bylo hotovo před termínem.:-))

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.