hapiky

Je pro vás být tzv. v pohodě s přibývajícími léty snazší, nebo obtížnější?

Mě už teď kupodivu rozhodí jen máloco. I moji známí říkají, že je teď už hodně těžké mě vytočit.

Nejlepší odpověď
paul1

No já jsem už u osmdesátky a je to jak kdy, ale většinou problémy prožívám s nadhledem, anebo se aspoň o to snažím

Další odpovědi
Michala11

Plně souhlasím, asi je člověk víc nad věcí. Už ví co je opravdu důležité a že nervy má jen jedny:)

Kepler

Mám to podobné. Testosteron ubývá, pohodičky přibývá. Když mě přece jenom něco vytočí, brzy to pustím z hlavy.

Klaproth

Mám to podobně. Dnes už mě vytočí máloco a málokdo, za mlada jsem vystartoval i kvůli maličkosti.

dubraro

Snazší. Přesněji řečeno, je snazší to na sobě nedat znát. No a antidepresiva tomu taky dost pomáhají.

Hungalabunga

Já se probudil z Deprese, tak ještě přemýšlím co vživotě udělat než umřu.

zjentek

Snazší? Těžko. Starochy sere všecko, všichni a všude!