Kryšpín

Bylo možné vyřešit pochybení Agrofertu v České republice neb požádat o výpomoc Brusel?

Na př. Parlament, Senát, soud, Ústavní stížnost. Vyslechl jsem rozhovor dvou pánů vyššího věku a sice údajné žalování do Moskvy v roce 1968 spolupra­covníky Dubčeka a nýní poslanci za Piráty, dále rovněž na auditu spolupracoval český poslanec v Bruselu, toto má prý hodně společného a pro republiku špatně dopadne.

Nejlepší odpověď
Drap

Jaké pochybení? Ty o nějakém víš? Pokud ano, proč nepodáš trestní oznámení?

Další odpovědi
hapiky

Už vidím, jak se Babiš kaje u soudu…
Hamižnost není pochybení. Ta je stále v české povaze, ať je boháč, nebo chuďas.

anonym

Prosím tě, Babiš ví že mu teče do bot, že si z veřejných financí jeho firma udělala dojnou krávu a je v naprosto evidentním střetu zájmu který mu prochází jen proto, že jsou tu všichni kolem bezmocně připos*** z jeho volebního úspěchu, takže je tím považován za nedotknutelného zástupce lidu. Babiš to věcné obvinění potřebuje zahrát do autu, a pokud možno zareagovat tak aby lidi poštval proti tomu kdo ten jeho tunel a malou domů odhalil a poukazuje na něj. Typicky jako každý velikášský megaloman začne tím, že útok na svou peněženku se snaží prezentovat jako útok na celou českou republiku !!! 🙂 absurdní … ale je to je naprosto standardní obranný reflex každého politika okamžitě strhnout pozornost ze sebe a obrátit nenávist na kohokoliv jiného, idálně tedy na původce informací které jej očerňují. (ačkoliv v případě babiše ani tak neočerňují jako spíš vyjasňují skutečnost). Účel přitom světí prostředky, takže je možné přinejmenším vydávat zavádějící prohlášení a nepokrytě lhát.

anonym

Srovnání s rokem 1968 v moskvě je absurdní a vůbec neodpovídá tomu co tady řešíme … naopak velmi přesné je srovnání s jitým italským megalomanem který v politice působil a plundroval rozpočty naprosto stejným způsobem -Silvio Berlusconi ten také na všechny výtky kolem svého střetu zájmů komentoval jen tím že se mu mstí domácí opozice … Berlusconimu tyhle úhybné manévry vydržely poměrně dlouho ale naštěstí ne věčně. Ani Babiš nebude schopen donekonečna odvádět pozornost od podstaty svého parazitování na veřejných financích.

Kryšpín

No ale skoro 30% voličů je dost velká síla