Bawinka999

Bylo dříve vejce, nebo slepice?

Nejlepší odpověď
panenka

Už se to tu probíralo hodněkrát mrkni se do odkazu a tam najdeš odpovědi

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=vejce+nebo+sle­pice#774

Další odpovědi
anonym

silničář ;D

dřív bylo vejce, protože vejce snášeli i dinosauři a to slepice ještě nebyly ;D

venkovan

Nejsřív byla stezka zvěře, potom rozšlapaná tato stezka lidmi, následně touha po širších trasách. Takže pokud trasa vedle nepřístupným terénem, někdo jí musel postavit.
Jestli slepice nebo vajíčko je poměrně špatná otázka, protože tam ještě schází kouhout, pokud se zvažuje v rovině vajíčko jako zárodek nového života. Řekněme si proto, že nejdřív byly nějaké buňky o jejichž vzniku se stále jen dohadujeme.

Pecudka

To máte jako když posuzujete otázku, co bylo dřív, zda silničář, anebo silnice.

Tlusttoch

První byla slepice, ta se přenesla z budoucnosti zpět do minulosti, zde snesla vejce, aby se po čase narodila. :D

Krásnou slunnou neděli všem.

p-e-t

Samozřejmě vejce, vejce se vytvořilo samo z různých buněk a pak se teprve zrodila slepička :)

elektrikář

I staří teologové mněli problém nemohli se shodnout kolik andělu se vejde na špičku jehly, ví to někdo.???

olda12

prvně bylo vejce,protože dinosaurus kur lítací latinský název- Kokrhel vejcoser, snesl vejce a z toho se vylíhl tvor a když přišel pračlověk a rozšlápl spící slepici,tak prohlásil HA JE TO NĚJÁKÁ SLEPICE,vůbec mě neviděla,bylo to 23678396539 let před naším letopočtem bylo to v létě,ale z dochovaných důkazů se již nedá určit přesný měsíc ani den