zjentek

Bylo dnes někomu z vás horko? Komu?

Odpovědi
Drap

Mně

Chvílemi bylo dost teplo na můj vkus.

Savier

Mně

Dnes jsem si udělal výšlap… Pěšky z Přerova do Prostějova a nebudu lhát, málem to semnou švihlo.

Pepa25

Mně ne

Odložil jsem natírání venkovního obkladu Luxolem a místo toho prováděl pouze manuálně nenáročnou činnost v místnosti, kde je cca 24 – 26 stupňů Celsia.

paul1

Mně

Byl jsem něco dělat na zahradě a docela jsem se zpotil. A zdravím Prostějov, mé rodné město. A gratuluji k výkonu v tomto počasí.

zjentek

Savier, smekám!

Savier

Děkuji.