autacek

Bylo by dobré v Africe omezit porodnost?

Nejlepší odpověď
ivzez

Já bych ji omezila u těch, kdo by něco takového
přáli a/nebo byli schopni provést jiným.

Asi si koleduju o smazání, ale to i otázka.

Další odpovědi
mosoj

Kdo ji má omezit a jak ?

Spíš by bylo dobré, aby se zvýšila gramotnost.

Alesh

Mnohem víc mě trápí nízká porodnost v Evropě.

marci1

Omezovat nikoho nelze. Bohužel je v Africe v současnosti taková situace, že lidé tam nemají přístup k plánování rodiny. Schází jim finanční prostředky a zároveň informace o plánování rodiny, či případné antikoncepci. Četla jsem někde, že pokud se populace v Africe bude zvyšovat stejným tempem jako nyní, v roce 2050 stoupne počet obyvatel dvojnásobně tedy na zhruba 2,5 miliardy.
🙂

Arne1

jistě

Drap

Samozřejmě. Zřejmě se nenajde nikdo soudný, kdo by podporoval opak.