bolak

Byli jste v dětství mláceni rodiči?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Řezali mě jak žito

No jéjej. Když jsem něco provedla, tak táta to vždycky komentoval „Já to z tebe vymlátím.“ ale došlo k opaku. Čím víc mě řezal, tím víc jsem vzdorovala. Už prostě z principu, navíc každý výprask má svůj konec, tak proč to nevydržet.

Další odpovědi
mosoj

Jen výchovné pohlavky

Škoda každé rány která padne vedle!

www

Řezali mě jak žito

Ne jako žito (správněji nezralé), ale když jsem zasloužil, dostal jsem právem. Mlácen jsem však nebyl 😁.

briketka10

Jen výchovné pohlavky

hele, mamka jednou vzala vařečku a ségra si před ní stoupla a řekla, ták si bouchni a tu vařečku přes ségru přepůlila :))
my před mamkou pokaždý utíkaly, ale někdy jsme třeba nestihly zavřít dveře od děcáku a zamknout se :))
a pak to bylo jak v tý pohádce – otevřete ty dveře !! kolikrát vám to budu říkat !!
jestli nevylezete !! no ale my magič na plný pecky a nic :o) asi jako všichni puberťáci :o)
ale taťka ten nikdy nikdy jen jednou u té babičky, to na mě jen sáhl, a to jsem tu psala nás neuhodil..

gnr54

Řezali mě jak žito

Doplňuji:
Máma mě řezala opravdu jak žito,strašně sem ji za to nenáviděla,protože mi dělala i jiný hnusný věci. Táta byl hodný,ale stále jezdil na montáže.

lukas.zmizik

Jen výchovné pohlavky

Doplňuji:
a pomohlo to, jsem teď slušný muž… gentleman !

emm.kate

Nikdy na mě nevztáhli ruku (to by si mohli zkusit)

Doplňuji:
nikdy neproběhl žádný výchovný pohlavek, ani přes zadek jsem nedostala. Ale já byla v celku hodné dítě :)
Ale pak mě docela překvapily kamarádky, které jsou na to zvyklé a neberou to jako nějakou poslední možnost, já si třeba neumím představit, že bych na dítě vztáhla ruku, ale rozhodně nepatřím mezi ty typy, co pár plesknutí přes zadek považují za týrání.

Ella

Jen výchovné pohlavky

výchovnýho facana jsem občas chytla, ale bráchové víc :D :D byla jsem prostě hodné dítě a když už tak za všechno mohli starší sourozenci :D :D

hanulka11

Řezali mě jak žito

slovo mlácení se mi nelíbí , ale dostávala jsem od mamky – taťka ne… ten mi nenaložil nikdy – já hrozně zlobila ,ale nijak to nepomáhalo i když jsem dostala vix, vždy jsem to vydržela ,ale zlobila jsem stále – taková svéhlavička .......

cherreis

Jen výchovné pohlavky

Lukasy

Bylo to naopak, já řezal je

Tahle odpověd se mi libi nejvic :D i když na druhou stranu to neni vtipne protože jsou i takovi kteři mlati rodiče.
Jinak ja dostal jen pokud jsem zlobil.

RyuzakiKate

Řezali mě jak žito

Mamka neměla ráda, když mě táta mlátil, často si mě přehnul přes koleno, dostávala jsem pohlavky třeba jen za to, že jsem řekla při vypracovávání domácího úkolu špatný výsledek, protože jsem se táty hrozně bála. Když jsem opravdu hodně zlobila, tak na mě mamka vzala vařečku a třeba na mě hrála, že volá do polepšovny nebo že vyhazuje můj oblíbený náhrdelník z okna. No jo, asi jsem to potřebovala, ale pokaždé jsem měla hrozný strach a samozřejmě vztek. Zůstal mi už takový ten reflex, kdy člověk naznačí a vy už si kryjete hlavu :)

iceT

Jen výchovné pohlavky

Ony to sice nebyly zrovna výchovné pohlavky.Nelze myslet tak doslova to rčení-škoda každé rány,která padne vedle-nikdy jsme nedostali bezdůvodně,vždy to bylo za neuposlechnutí-např.šli jsme jednou s mamkou k babičce,cestou jsme potkali známého pána,já se k němu rozběhla a mamka mě volala zpátky.Neposlechla jsem a za to jsem dostala na zadek,byly čtyři nebo pět let.Nemyslím si,že by občasný trestík na mě zanechal fyzické nebo psychické následky.
A v určitém věku už stejmě nemá smysl děcka trestat,jelikož to jen prohlubuje vdor a truc a pokud si rodiče nejsou schopní zjednat respekt,tak pak je pozdě bycha honit.

Damiana

Nikdy na mě nevztáhli ruku (to by si mohli zkusit)

Nechápu, jak to dokázali. Co já jsme dělala za alotria, to by nevydržela ani Matka Tereza s Ježíšem dohromady! Divím se, že mi jí občas nepleskli, ale rodičům ty moje kousky přišly spíš k smíchu. Jen jednou mě mamka venku (trochu) přetáhla deštníkem, protože jsem kolem ní otravně (až přiblble) poskakovala a pořvávala, vlítla jsem do silnice a málem mě přejelo auto. Když jsem to pak žalovala tátovi, zeptal se mámy proč si nevzala vodítko…:-))))))

sevos

Řezali mě jak žito

Doplňuji:
Hlavně máti,otec málo.

pizlicka

Jen výchovné pohlavky

od tatky trosku hadici od pracky.kuuurna,to štíípalo.mamka davala facky,ale to jsem ji razne rekla jako dite,ze pres hlavu ji to v zadnem pripade nedovolim,tak pouzivala vareku.ale fakt malo kdy.a za co?za tajeni spatnych znamek z matematiky.

ten který je

Řezali mě jak žito

Doplňuji:
Otec mne řezal páskem.Ještě ted vidím jeho rozzuřený obličej.Později v pubertě když jsem začal nosit dlouhé vlasy mi je rval a měl plné ruce chomáčů vlasů.

anonym

Nikdy v zivote jsem nedostala .. od nikoho .. tak asi umru uz bez toho narezu a facky. !
Ani my rodice jsme nikdy , ani na zadek nedali svym synum … a oni me to dnes vycitaji, ze ani nevi, jake to je : dostat na zadek !
A kdyz jim reknu, ze jim narezu ted , tak to uz nechteji , ze by mi to pry ted vratili. :)
Bolak .. a oba vi, ze ani oni nikdy neuhodi svoje dite. I kdyby kdovi co .
Doufam, ze jim jejich " predsevzeti " vydrzi.
Ani se u nas nikdy nekricelo. A nechybi mi to. -iv-

bolak

že ty ty odpovědi vždycky dáváš do diškuze, protože si chceš se mnou povídat… :)

anonym

Jo.. prave proto. !
A take proto, ze mam fobii z palecku , tak se jim tak vyhybam !
:-p -iv-