autacek

Byli jste někdy v zemi, kde zítra již znamená včera?

Odpovědi
JežíšKristus

Nikoliv, Austrálii jsem zatím nenavštívil.

paul1

To ne, ale byli jsme se závodní organizací ČSSP (pro mladé Československo- Sovětského přátelství) na zájezdě v SSSR (pro mladé Svaz Sovětských socialistických republik) a tam jsem viděl na několika příkladech, že je to tam obráceně.

mosoj

Ano a co má být? Byl jsem mimo jiné na Urale a dostal jsem se do tajgy. Nádhera.
Můj kamarád byl několikrát v Číně . Po prvé jel z Pakistánu po vlastní ose místními dopravními prostředky až do Pekingu. Což znamenalo jet přes Ujgursko!! Když se vrátil byl celý nadšený a první co pronesl bylo " oni nám tady lžou". Od té doby tam byl ještě dvakrát, vždy soukromě, vždy téměř na měsíc za celkem velké peníze. Nikdy nelitoval. Kamarád není zbohatlík. Celý život pracoval v kamenolomu. Protože byl zařazen do druhé pracovní kategorie, šel do důchodu v 55 letech!!! Díky tomu se v 75 letech cítí naprosto zdráv a také je. Jak myslíš že dopadneš ty? Nebo jsi už dopadl?

A kde jsi byl ty?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

EKSOT123

Prý tenkrát v té zemi včera snědli, co měli na zítra…