Miroslavst

Byli jste na houbách?

Tak tohle nemá chybu:
http://www.no­vinky.cz/krimi/210068-policie-patrala-po-houbarich-ti-zatim-sedeli-v-hospode-u-piva.html
Taky chodíte na houby do hospody?

Nejlepší odpověď
anonym

nesmějte se,ale plně ty houbaře chápu,i já se jednou ztratila a hledala mě půlka školy,bylo to na výletě a já se omylem připketla k jiné skupině a úplně jiné školy,to byl mazec

Další odpovědi
quentos

taky jsem to teď dočetl, to se může stát jen v ČR ;{))> (možná ještě v Německu a v Belgii, ale to je tak celý).

Na houbách jsem byl v pátek dopoledne, s pár pěknými úlovky jsem se vrátil, ale sotva jsem se chystal zahučet do lesa, vyšly proti mně dvě dvojice houbařů s plnými koši … zabít. Ještě že jsem univerzální houbař, který sbírá všechno možné, což oni evidentně ne, takže mi tam nechali lány holubinek, ba i nějaký ten masák. Ale houbařská sezóna je teprve na vrcholu, takže není kam spěchat…

panenka

Na houbách jsem byla před 14 dny ale vrátila jsem se na rozdil od chlapů z článku dom v pořádku.:-)

Michal

Ne.Ale dostali jsme tolik hub,že máme dost"nasušíno" na zimu.