pizlicka

byli jste na filmove skole v uherskem hradisti?

ktery film se vam zatim libil nejvic?

Nejlepší odpověď
venkovan

Do UH jsem jezdil a snad zas někdy pojedu na TSTTT. A taky trochu pomáhal (s více lidmi a firmami) po povodních 1997 jedné specializované škole. Filmovou školu jsem od počátku tak nějak vynechával. Asi nelze být všude a skutečně raději se potkávámm s těmi lidmi na podzimním festivalu. Vždycky tam najdu pár šikovných lidiček, kteří předvedou zajímavé programy pro děti i dospělé. Už jsem se tam učil i motat přízi na kolovrátku. No lepší by bylo napsat motat vodovodní ucpávku..

Další odpovědi
manon

Nebyla jsem, trochu z ruky. Ale co kdybys nám spíš dala tip. Který film stojí za to? Který se líbil Tobě?

david22

Byl jsem tak před 10 lety, teď to mám též trochu z ruky, tak se dívám na filmy z mého PC :)