Byli jste členy „BSP“ ?

Nejlepší odpověď
hanulka11

náhodou…my měli diplomy a byli jsme fakt dobrý

Další odpovědi
tom004

To „štěstí“,jsem neměl,ale po tchánovi mám všechny 3.

Elk

Nebyl, ale chlapi v práci v BSP byli a využívali to hlavně k tomu, aby jezdili na Šumavu na chatu a vypláchli si tam mozky chlastem. Pak o tom velice poutavě vyprávěli, ale výkony v práci zůstávaly zhruba stejné. Samozřejmě, že měli závazky, ale jen naoko – vlk se nažral…

dudu

Ano, členem brigády „socprc“ jsem byl více, než 15 roků a získal všechny tři odznaky. Většinou šlo o bohapustý formalismus s několika pozitivními aspekty. Rád vzpomínám na akce pořádané k utužení soudružských vztahů – šli jsme na exkurzi do některého ze zdejších podniků a pak po dobré baště v některé odlehlejší restauraci jsme se namazali, a za bujarého zpěvu se posléze s ranním kuropěním vraceli jako slušní lidé k rodinnému krbu.

arygnoc

ne.

byla to zvrácenost.

Jikra

Bohužel byl,bronz a stříbro,ale nejsem nato hrdý ani zbla.Byla to jen taková Potěmkinova vesnice.

Rocker

Nestihl jsem to,v roce 1989 jsem byl ve druháku.Ale nebyl jsem ani pionýr,odmítl jsem se naučit pionýrský slib.Takže jsem skončil u Jiskřiček:-)

fablen

ne, byla jsem ještě na škole (r.1989 – 4.ročník střední)

venkovan

Dnes se akcím BSP říká trénink týmové práce. Proces je stejný, jen to běží pod anglickým výrazem a je to moderní.

Neguš

Bylo to hodně formální,ovšem někteří to brali i vážně.Zažil jsem to,ale přiliš mi to v paměti nezůstalo,jen lidé,s kterými jsem pracoval.