Byla vám někdy smazána otázka!

Ptám se proč,ptám se kdo ! Odpovím si sám.Proč? :Přece si nepustí mezi sebe lepšího! Kdo ?:Zlatí a stříbrní uživatelé!

Nejlepší odpověď
hanny 2

To ani nevím,že mě někdo může smazat otázku kromě admin.?A jak se to dá udělat?

Další odpovědi
ten který je

Nikdy mi nikdo zatím otázku nesmazal a já nikomu jinému také ne a ani to nemám v plánu někomu něco mazat.Od toho je admin.Co se stalo?Někdo Vám ubližuje?

iceT

Jednou,když jsem tady začínala.

led

Nemáte pravdu. Aj mne bola niekoľkokrát zmazaná otázka, aj presmerovaná otázka do aktualít.
Zhodou okolností otázka zaradená ako vaša v Etike, týkala sa etiky užívateľov
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/poradte-prosim-ako-zachovat-tuto-stranku-vedomostnu-a-nie-premenenu-na-chat-diskusny-klub
ale nesťažujem si, bola to diskusná otázka – tak isto ako vaša. Patrí teda do diskusie (ankety a zábava). Vašu otázku nechávam v etike, napriek tomu, že sem nepatrí.
Ak ste lepší, skúste porozmýšľať trochu.

Michal Kole

Jo a ne jednou

oskar

Asi dvakrát…

bobánek

Mě byly otázky znazany několikrát.A pokud je otázka smazaná tak to dělá admin nebo zlatí.

Miroslavst

Nespočetně krát barbakane.
Buď tak učiní admin nebo tím, že některý uživatel otázku nahlásí a následně je adminem smazána.

hanulka11

Ano i také mi byla smazána několikrát otázka, nějak jsem po tom nepátrala.Zřejmě se někomu nelíbila.
Není pravda, co píšeš-každý má možnost být stříbrný a zlatý a nevím kdo z nás ty „výhody“ využívá.Přeji ti pěkný den a prosím, aby ses necítil ukřivděn.

panenka

Mě ano ale hlavu si z toho nedělám jsou tu zkrátka tací kteří se tím baví a bavit budou vždycky

vagra

Barbakane.V prvé řadě,bych vám chtěl sdělit,že vás vůbec nechci poučovat,protože si myslím,/pokud si můžu dovolit svůj osobní názor na vás/že patříte k lidem,kteří jsou přínosem pro tyto stránky.Jenom reaguji.
Nikdy mi nebyla smazána otázka,nebo odpověď,pokud jsem tak neučinil sám.Nikdo neměl prozatím důvod.
Nikomu jsem taky otázku ještě nesmazal i když jsem to několikkrát měl v úmyslu.Ale takový úmysl, měl snad každý.
Myslím si,že pokud uživatelé zařazují otázky do správných kategorií,nikoho neurážejí,nejsou sprostí,nebo nějakým jiným způsobem zásadně neporušují kodex,tak nikdo nemá důvod otázky mazat,nebo přesouvat.

Vy jste si na vámi formulovanou rozkazovací větu sám přiřadil svou ,jakoby všezodpovídající „odpověď.“
/měla by být v anketách,ale nevadí/
Obviňujete zlaté a stříbrné,že si mezi sebe nikoho nepustí.Z čeho tak soudíte?Máte důkaz o takových praktikách? Pokud ano,proč to nenahlásíte administrátorům?
Určitě jste zaznamenal,že v poslední době se tady objevují lidé,kteří si chtějí chatovat,ale na to tyto stránky, přece nejsou určeny a administrátor to jasně dává na vědomí v pravidlech.
Takže je přece v pořádku,když někdo takový chat ukončí.
Samozřejmě,největší problém je,když někdo maže schválně, se zlým úmyslem a léčí si tady tak své mindráky.Pustí jedovatou slinu a pak čeká,co to s dotyčným udělá.Pak si myslím,že takto postižení lidé, tady taky nemají co dělat.
Tím jsem samozřejmě nemyslel vás.
Vás bych ze zlého úmyslu nikdy nepodezříval.

Terryle

ehm… a chudáci bílí si myslej „Kdo to nahlašuje moje otázky? ti zlí zlatí, stříbrní a bronzoví, nikoho mezi sebe nepustěj“.

Proč by mělo zlatejm a stříbrnejm vadit, že mezi ně někdo přibyde? Kdyby byl počet zlatejch a stříbrnejch míst omezen a někdo vás tak mohl předehnat a „sesadit“ ze zlaté přičky, ještě bych to pochopila. Ale takhle? To není zlatostí a stříbrností, to je škodolibostí pár konkrétních záškodníků…

Otázku mi ještě nikdo nikdy nesmazal, buď jsem je kladla v dobrou dobu, nebo jsem od přirozenosti bezkonfliktně se tázající stvoření…