zjentek

Byla by to pro vás výzva?

Držím taštičku s označením Samsonite Glare IV a netuším k jakému účelu slouží. Tak jistě, mohu ji využít jak se mi zlíbí, ale stejně mě zajímá, k jakému asi specifickému účelu přesně byla vyrobena. O to záhadnější, když standardní internet (Google) ji nenajde, přestože jde o značku i s typovým označením (Samsonite Glare IV black) a vyhledávání dle obrázků selhalo tamtéž taktéž. Že by byla starší než internet tedy nevypadá. Rozhodně jde o moderní taštičku ze současně dobových materiálů. Napadlo mě, že pro nějakého fandu vyhledávání by to mohla být bezva výzva. Děkuju.

Nejlepší odpověď
da ny

Starší kolekce firma ani prodejci, na svých stránkách nemívají.
hybí více údajů a velikosti a vzhledu taštičky.
Může jít o neseser pro pány na kosmetiku Cestovní taška, u kufru bývají někdy až 2 tašky na různé drobnosti, pánská kabela (do práce a na cesty, bez nebo s popruhem na rameno). Taštička na doklady. Taštičku na NTB.
Možná, mezi taškami PRO NĚJ najdete něco podobného tomu, co máte doma..
https://www.sam­sonite.cz/spec­trolite-3.0-tablet-crossover-7.9--s--tmave-modra/137267-1277.html?cgid=b­ags_bags-gender-male
https://www.sam­sonite.cz/tas­ky-pro-nej/?pages=2

Další odpovědi
annas

Našla jsem v anglickém zdroji,l Jako jazykář se zajímám o původ různých jázvů,. Nepovažuji vaši otázku za výzvu pro vyheldávání, ale jde o můj zájem dovědět se víc.,

Samsonite International SA ( SEHK : 1910 ) je výrobce a prodejce zavazadel s produkty od velkých kufrů po malé toaletní tašky a aktovky . Společnost byla založena v Denveru , Colorado , Spojené státy americké . Její sídlo je v Lucembursku a je kotována na hongkongské burze cenných papírů

Takže jste taštičku zřejmě použil správně., může jít o starší výrobek.

https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/Samsonite

Sortiment
https://www.gla­mi.cz/samsoni­te/?thp=g&gclid=Cj0KCQjw­pompBhDZARIsAF­D_Fp_8OO7tQltDvE­ItjFls4Hq4BLy­IvMv5I5T6VDge­uYq5PlZH-SVaWD8aAoTaEAL­w_wcB&gclsrc=aw­.ds

annas

dany, omlouvám se, omylem jsem rozklikla vaši odpověš místo své. Proto jsem doplnnění opět smazala. Děkluji.

annas

ˇŠlo o odklaz na sortioment.