salsa verde

Byl někdo z vás ve Slovenském národním parku Poloniny?

Chystám se tam a ráda bych si přečetla nějakou osobní zkušenost. Odkazy mi prosím nevkládejte, prošla jsem co se dalo.
Doplňuji:
Nebo nějaký váš známý…

Nejlepší odpověď
beer

Ano, byl jsem tam jen ale na jedno dopoledne v roce tuším 96. Služební cesta do Stropkova, tak jsem si zajel do okolí Uliče. Počasí mizerné, hledaný hmyz jsem nenašel, spoustu jiných živočíchů ano ale hlavně cestou a také tam mraky hub )
Takže moje informaci ti nejsou k ničemu..

Další odpovědi
anonym

Já ne,přišel jsem o něco zajímavého?!

www

Mám pocit, že tam byl jeden zdejší uživatel a samozřejmě byl nadšen. Jenže určitě z jiných důvodů, než jen poznávání krás.
Víc nevím, fakticky. Asi je to málo, já mu ale písnu 😉.

led

všetci môžte kľudne napísať ´Ano´ – bola tam vaša známa (uživatelka odpovědi.cz) → ja (Ale strááášne dávno pred 40 rokmi na bicykli, to som bola ešte vekove mladá, vtedy… )