Drap

Byl někdo z vás již letos na houbách?

Ještě v zimě jsem našel dvakrát hlívu a dnes ráno košíček májovek

Nejlepší odpověď
Kepler

Já na jaře nechodím, moje hlavní houbařská sezóna začíná v září. Jsem specialista na suchohřiby, které považuju za ty nejchutnější houby.

Další odpovědi
Emefej

Už několikrát – kačenky, smrže, májovky, pár kozáků a křemenáčů. Včera velmi vydatně sprchlo a je teplo, za 14 dní budou žně.

hapiky

Já jsem místo hub jen dvakrát zmoknul a místo košíku májovek pytel smůly.

pusinka50

Kepler: taky mám nejradši suchohřiby:-) .Z křemenáčů jsem jednou udělala bramboračku a dobrý to nebylo, až fujtajblík:-) Několika hřiby nepohrdnu v kombinaci se suchohřiby.

Kepler

Jo, jo, praváci a spol jsou sice nádherné hřiby, ale musí do směsi se sucháči.