dust8

Byl by k něčemu alkohol tester člověku, který nemá řidičák či má, ale dlouhodobě nebo trvale nechce řídit?

Nejlepší odpověď
zjentek

Jasně, že byl. Dalo by se třeba preventivně si změřit svůj skutečný stav ještě PŘED položením celé škály otázek ZDE, žejo…

Další odpovědi
Edison

Polož otázku obráceně: K čemu je těm druhým? Možná na to přijdeš. Mnohdy pomůže k nalezení odpovědi na otázku zapojit MOZEG…

yuko

Na dve veci, na nic a na .....

Tw!st

Napadá mě třeba pokud jdeš brzo ráno do práce a včerejší večer si trochu popíjel, tak ať zjistíš jestli nemáš zbytkáč.

Dochy

Třeba můžeš nechat dýchnout každého řidiče než k němu vlezeš do auta (otázka je, jestli Tě pak ještě někdo bude zvát)

dubraro

Byl. Třeba je jen zvědavý, jak jeho tělo odbourává alkohol. Kromě toho existují i jiné činnosti než řízení, při nichž je zakázáno být pod vlivem.