janos3337

Jak dlouho mám s holkou, která se mi líbí, udržovat první konverzaci přes FB, než ji ukončím a pozvu ji někam ven?

Nejlepší odpověď
Drap

Děkujeme za informaci. Zase nám o tom napiš!

Další odpovědi
jáára

Gratuluji!

zjentek

Tohle je hodně individuální, záleží na gustu soudruha i soudružky.

Kelt

Na to neexistuje odpověď. S jednou ti to vyjde za pár minut, a jiná nebude mít roky zájem. Musíš poznat sám.

JežíšKristus

„Jak dlouho s ní mám udržovat první konverzaci přes FB než jí ukončím“
Nejsi Terminátor, dívku můžeš nechat naživu.

Lgee

5 minut

nyjono

Podle toho, jak se bude vyvíjet konverzace. A jak bude častá. A jestli si budete mít co říct.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

NoFear

Tak dlouho dokud to bude tebe a hlavně ji bavit.