zalesaka

Nevíte, v kterém filmu čert použíl slova budliky, budliky?

Zdravím, nevíte někdo, v jakém filmu nějaký čert má někoho vyděsit a vždy začíná „budliky, budliky…“ a je dvakrát přerušen a napotřetí se potěch slovech promění v nějakou zrůdu? Díky :D

Plvodní neotázka
Budliky, budliky – film

Nejlepší odpověď
Rokio

To není film, ale jeden z dílů amerického seriálu Kouzelníci z Waverly Hills. Byl to ten díl, kde hlavním hrdinům hrozilo zrušení strašidelného domu, a tak najali skutečná strašidla. I to jim ale nepomohlo, a to kvůli tomu čertovi.

Další odpovědi
Mc Merkurion

…teď si nevzpomenu, něco jako čert a káča, bylo to starý, hodně kreslený, a hrály tam karty … sem to našel: Hrátky s čertem http://www.csfd­.cz/film/6290-hratky-s-certem/galeri­e/?type=1

…Rokio: amíci jsou pasé, todle je česká klasika, máš velký nedostatky…

JájsemRaibek

Pokud se ptáš v jakém filmu, tak bych si tipl, že nejspíše v barevném.

anonym

Mc Merkurion, v žádném případě nejsem žádný podporovatel Ameriky nebo tak něco, ale „velký nedostatky.“ To si děláš srandu ne? Srovnávat některý americký filmy s nějakou českou nízkorozpočtovou hovadinou. „Čert a Káča, Hrátky s Čertem“, už jen z těch názvů je mi na zvracení.

Mc Merkurion

…v době, kdy to tady bylo točený, tak ve vyspělé americe bujelo otrokářství, jak jinak napsat o legálním rasismu ohledně černochů, rasové sergegaci, tak děte s amerikou někam…
…a prvně si zjisti vo co go,pak remcej o nějaký nízkorozpočtový hovadině…

anonym

V pohodě jinak? Ty tu přecházíš z filmů na nějakou historii Ameriky, otrokářství a rasismus? Skoro všechny české filmy jsou nízkorozpočtový hovadiny, popravdě já neznám žádný, který by mě zaujal natolik, že bych o něm přemýšlel i další den nebo si na něj aspoň vzpomenul.

…a prvně si zjisti vo čem píšu, pak neremcej o nějaký historii Ameriky.

Mc Merkurion

„Srovnávat některý americký filmy…“ >>> srovnávám vše, ne jen nějaký výběr, a porovnávat rozpočet us filmů s našima? proboha, kde žiješ, pak je jasný, že jsou podle tebe všechny český nízkorozpočtový … ale popravdě, ony ty hóóódně drahý us kolikrát stojí za starou belu… ale když se ti to líbí…

anonym

No jo, běž se koukat na hrátky s čertem, to je top kvalita.