dudu

Budeme permanentně mlsat citron, abychom na tváři neměli blažený úsměv?

Útočník afghánského původu, který ve středu večer ve vídeňské čtvrti Leopoldstadt nožem těžce zranil nejmenovaného otce, matku a dceru, zaútočil proto, že se rodina smála a byla šťastná. Vyplývá to ze zápisu vyšetřovatelů.
Zdroj: http://zahranic­ni.eurozpravy­.cz/eu/217831-uprchlik-pobodal-rodinu-vadilo-mu-ze-je-spokojena-a-smeje-se/

Nejlepší odpověď
Kepler

Jsem pro to úsměv si zachovat, hlavně při deportování těch poloopic zpět odkud přišli. A ještě s úsměvem udělit jim zrychlení nakopnutím.

Další odpovědi
ivzez

Zachovala bych úsměv i stávající politiku odmítání
ekonomických (o válečné uprchlíky podle mne nejde) migrantů.
Pokud přijmout, pak jen ty, kteří neporušují platné zákony.

Podle rakouských médií byl Afgánec (pachatel) už trestán za obchodování
s drogami (trest odnětí svobody od 30. srpna do 8. prosince 2017)
a vyšetřován kvůli znásilnění (oznámení bylo odloženo pro nedostatek důkazů).

Napadá mne, že kdyby po výkonu trestu (po 8. prosinci 2017)
následovalo vyhoštění, nemuselo k tomuto činu dojít.

Rakouské zdroje:
https://www.wi­enerzeitung.at/nachrich­ten/wien/stad­tleben/951871_T­atverdaechtiger-war-amtsbekannt-und-vorbestraft.html

http://www.he­ute.at/oesterre­ich/wien/story/Mes­serattacke-in-Wien-Praterstra-e-Vier-Opfer-in-Lebensgefahr-57046877

Kdyby to někoho zajímalo:
Útočník asi o půl hodiny později napadl nožem dalšího člověka.
Ve čtvrtek byly všechny čtyři oběti v nemocnici, stav tří z nich se zlepšoval.
(Novější informace zatím nemám.)

ten který je

Otázka by měla spíše směřovat na naše vrcholné politiky, kterým peníze nesmrdí a jsou ochotni vyměnit mamon za bezpečnost. Nedej bože aby zde proběhla nějaká oranžová revoluce, měli bychom zde ty saracény za chvilku taky, se vším všudy. Já nebo Vy to neovlivníme.

zjentek

Tak mlsej a hlavně sebou hoď, jelikož tě ujišťuji, že stejná situace tě dnes může potkat prakticky kdekoli a kdykoli tady v ČR od kdejakýho frustrovanýho Čecha, kterej někde ztratil dobrou náladu a drogy.

A proto někteří se místo mlsání citrónů vyzbrojují, trénují boj zblízka a netlemí se na agresivního magora jako puky (puci) ;), jako by snad jejich holý život skutečně chránila nějaká neprůstřelná či nepropichnutelná síla zákona a pořádku. A tito lidé se smějí naposledy!