JájsemRaibek

Bude zakázáno vysílání seriálu Jen počkej zajíci! – Ну, погоди!?

V zákoně, tzv. protikuřáckém zákoně je mimo jiné zakázáno kouřit v divadelních představeních, kinech atd..
Bude tedy zakázán seriál Jen počkej zajíci! – Ну, погоди!?

Nejlepší odpověď
yuko

Nebo film DRAHÉ TETY A JÁ kvůli reklamě na cigarety?
Zapálím si vonnou cigaretku, sloup dýmu vyvinu. A pak jednu nebo druhou tetku
k sérdci přivinu..

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=vv36mhL­H2bE

Další odpovědi
led

Práve v Ну, погоди!, týchto silne protifajčiarských príbehoch, ukazujú škodlivosť fajčenia. Vlk je vychudnutý, nevládze s dychom a vždy prehrá so športovcom zajacom.
Ak si všimnete názory konzumentov televíznych a filmových produkcií zistíte, že najväčšie sympatie získavajú práve tí „záporáci a porušovatelia zákonov spoločnosti“

Kepler

No jo, ten chuligán hulil všude, ale aspoň s ním byla sranda. Ale nikdo neví jak to bude dál, když teď v naší inteligentní televizi propagují nekuřáka Supermana.