zjentek

Bude z polypropylenu vyrobený cestovní hrnek na teplé nápoje, taky jaksi zdravotně nezávadný?

Tyto hrnečky se běžně prodávají, například zde>>> https://www.ot­to.de/p/geda-labels-gmbh-coffee-to-go-becher-super-mom-pp-weiss-400-ml-doppelwandig-auslaufsicher-S0MA30H4/#vari­ationId=S0MA30H4­SDFI , takže zdravotní nezávadnost se zde jaksi sama nabízí. Ovšem já chci znát pravdu.

PP a horká káva 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

Odpovědi
Filip84

Na světě se prodává věcí! 🙄🥱

Chtít znát můžeš! 🙄🥱 Lidi chtějí věcí … 🙄🥱 Nechtěl bys být ještě Čingischán? 🤓🙈

Podívej se, klidně si to kup: já z toho pít nebudu, takže pro mne bude polypropylenový cestovní hrnek dokonale, naprosto, absolutně a ještě mnohem víc zdravotně nezávadný. A Tobě neuškodí: kde je velký hovno, není už nic k vytunelování! 😈

Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande.

Zdroj: https://youtu­.be/fU04A9BEJ­kM?t=260

elkon

Nikdo tě nenutí kupovat kdeco, co se někde objeví.

cappuccino

U vsech vyrobku z Ciny bych byla hoodne opatrna!!
Navic umela hmota a teple napoje – to vubec nejde dohromady!
To bych si radeji poridila termosku!