zjentek

Bude současná etapa vývoje člověka jednou v budoucnu označována jako doba plastová?

Pokud ji tedy přežije a např. pokrytím hladiny oceánů plastem se definitivně nevyhubí.

Odpovědi
cappuccino

Mozne to je. Pokud takhle budeme pokracovat, zadusime sebe, prirodu i zvirata.
Nakonec je to dost groteskni, ze se clovek vyvinul natolik, ze se stane obeti sveho vlastniho vyvoje!!

Rokio

Já bych nazval dnešní dobu digitální věk.

Předchozí epochu lidstva bych pojmenoval doba atomů a následující věk nanotechnologií.

zjentek

Rokio, tedy jinými slovy tady ty plasty vlastně nevidíš (v ohledu k digitalizaci), jestli tomu dobře rozumím. Takže kvazi tady nejsou, vedle digitalizace. Souhlas?

zjentek

Jen tak pro zajímavost, po předplatném časopisů mně do schránky začala chodil jednotlivá čísla, každé zabalené zvlášť v kvalitním, pevném plastovém obale. Tak jsem předplatné zrušil. Ovšem skutečným environmentálním žalem trpím teprve až např. v Kauflandu, v sekci jogurtů a takových. Ne, to není hologram. Děkuju.