iceT

Bude si někdo pamatovat?

kdysi jsem viděla snad film…letělo letadlo,které havarovalo někde v džungli,a přežila jen jedna náctiletá holka a podle rad své maminky,kdyby se něco stalo,měla najít jakoukoli vodu,potok,řeku a podle proudu se dostat někam k lidem.Cesta jí trvala dost dlouho,potkala i nějaké domorodce nebo indiány a dál už nevím,snad se zachránila.Kdosi mi říkal,že se to jmenovalo Neuvěřitelné skutečnosti.
Doplňuji:
Děkuju mockrát…

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Jarmilko, jmenovalo se to zázraky se dějí a ta holka šla podle řeky kde po proudu je život a tam našla vesnici. Během cesty se jí usídlila do těla moucha cc, která nakladla vajíčka-fuj.
Ano byl to hezký film.
Doplňuji:
Není zač.

Další odpovědi
Mili @

Taky jsem ten film viděla a mám ho nahraný…
Neskutečné že to to děvče přežilo…!!!!
Doplňuji:
Já si ho stáhla na Vipfile…

aramah

Dobrý film ráda bych se na něj podívala ještě jednou ale bohužel,není k mání.

Terryle

iceT, tak tohle se mi ještě nestalo.
Klikla jsem na otázku a než se otevřela, napadlo mě, že se zrovna na TOHLE přesně budeš ptát. Přesně tenhle film, tahle událost. Nemám tušení, jak mě to mohlo takhle haluzácky napadnout, ale stalo se.

Kdybys to chtěla nějak předat, můžu posloužit, mám to… dokonce v českým znění.
Je to síla, co člověk všecko dovede.

iceT

To bude asi deja vu,nebo jak se to píše,já jsem si na to tak vzpoměla,že jsem se musela zeptat,jelikož jsem viděla tolik filmů,že názvy některých mi vypadly z hlavy,hlavně těch starších.Děkuju ale za nabídku,je tady možnost to stáhnout.Třeba u Robina Hooda seriálu to nešlo,nebyly všechny díly,ale už to mám.Jsi hodná.

Terryle

Jo, asi nějakej divnej zkrat v hlavě, ale brrr, příjemný to není, tfuj. Jdu to zaspat (a doufám, že se mi nebude zdát o té dívčině s červama v ráně :)
Tak přeju dobrou a ahoj! A pěknej den zítra :o)

iceT

Tobě taky Terry dobrou noc a ještě jednou díky za nabídku.

Terryle

A jenom doplním, že to je podle skutečný události. Ta dívčina byla Němka jménem Julianne Koepcke a bylo jí v té době šestnáct nebo sedmnáct.
http://www.csfd­.cz/film/88947-zazraky-se-deji/

FOG

Myslim,ze ji to ale radil otec a ne maminka ,jit podle potoka po proudu do udoli ,najit nejakou civilizaci.

iceT

Aramah,je k mání na uložto,hned jsem se musela podívat,jestli ho najdu.

aramah

icet díky hned si ho jdu stáhnout

iceT

není zač,a omlouvám se za pozdní email.

aramah

naopak já děkuji