WhiteCrow

Bude mi takový obrázek stačit pro tisk obrazu?

Už jen z nostalgie si ho musím někde s černým rámem pověsit, připomíná i některé z mých dávných snů, bude takový obrázek stačit?

http://vignet­te.wikia.noco­okie.net/evil/i­mages/5/5e/The­_Escher_Room.jpg

Nejlepší odpověď
Edison

Jde o rozlišení zdrojovýho obrazu, o výslednou požadovanou velikost a pozorovací vzdálenost. Takže těžko říct.

Další odpovědi
Drap

Bude

led

malý obrázok pri tomto rozlíšení nevynikne, ale zaujímavé je urobiť také niečo ako veľkotlač, opticky zväčší to priestor, v ktorom sa takáto stena nachádza. Je možné na veľkotlač použiť aj bežnú tlačiareň A4, ale lepšie je A3 pomocou programu „PosterIt!“, ktorý obrázok zväčší do požadovanej veľkosti s rozdelením jednotlivých častí na samostatný papier https://www.go­ogle.com/sear­ch?client=fire­fox-b-ab&ei=MRDmWv_y­OYzCgAb_t4roD­Q&q=poster+it+fre­e+download&oq=Pos­terIt%21+downlo­ad&gs_l=psy-ab.1.1.0i13i30k1j0­i8i13i30k1.315944­.325330.0.328522­.17.14.0.0.0.0­.230.1690.0j10j1­.11.0....0...1c­.1j2.64.psy-ab..6.6.1014.­..0.0.0dTJSAH­CCIA