dust8

Bude jednou internet cennější jak Bible?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
anonym

Amen.

To už dávno je (cenější, hodnotnější, zajímavější, poučnější, působivější, objektivnější, svobodnější). Amen.

Edison

Ne.

Ne. Internet bude naprosto zadarmo. Bude to vězení, do kterého lidi rádi vlezou a ovládat jej bude „hrstka mocných“.

jáára

Jiná odpověď.

Mc Merkurion

… jakou hodnotu má bible ??? …pro většinu jen hodnota papíru … i oběd je pro mne cennější než bible či korán …

anonym

Už jen taková Wikipedia je výrazně hodnotnější dílo než Bible, a to je jen jeden jediný web…

anonym

už jen pro to jak enormní množství lidí se na její tvorbě podílelo a denně podílí ve snaze vytvořit objektivní zdroj ověřených informací. Pravý opak bible … která se nemění téměř vůbec, objektivitu neřeší a ověřenost informací už vůbec.