cepice

Bude cena dolaru klesat, nebo stoupat?

Vyzná se někdo v bankovnictví a ekonomice a poradil by mi, zda cena usd porste, či bude klesat?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Kdyby to bylo tak jednoduché, tak se budu živit spekulováním s kurzy měn a nemusela bych chodit do práce.

Další odpovědi
xxx3

tato znalost ale nijak nesouvisí s tím, jestli se někdo vyzná v ekonomice či bankovnictví. Jestli se ti podaří sehnat někoho, kdo ti bude tvrdit, že to umí, tak s největší pravděpodobností lže, nebo má o sobě nereálné představy. Předvídat pohyby měn je podobně složité (ale spíš horší) jako předvídat počasí. Dá se to dělat jen omezeně a výsledek je vždy nejistý.