Teky

Bude 3. světová válka?

Nejlepší odpověď
led

Riziko takejto vojny tu stále je, ale…
Normálne logicky mysliaci politici i vojaci, nielen my „obyčajní obyvatelia tejto planéty“ sa snažia, aby k tomu nedošlo. Nasledujúca svetová vojna by bola nepomerne ničivejšia než predchádzajúce, nebolo by to len lokálne zničenie určitej oblasti, ale následky by pocítili nielen príroda, ale i všetko živé. (stačí sa opýtať dinosaurov)

Doplňuji:
V súčasnosti 3.svetová vojna je stále aktívna. Začala ešte pred koncom 2.svetovej vojny. Nie je priamo vedená konvenčným spôsobom – vojakmi a zbraňami, ale i tak je nesmierne ničivá pre miliony obyvateľov. Volá sa Celosvetová ekonomicko-politická vojna a je vedená nadnárodným kapitálom.

Další odpovědi
anonym

A tak že by mohla začít 21.12.2012? Když tu pořád někdo straší s koncem světa, že bychom to z úsporných důvodů spojili?
Radši bych takové prognózy slyšet nechtěla. Nic takového nepřivolávej, moc by toho pro lidstvo potom k řešení už nezbylo. Teky a nebylo by ti líto, že bychom se tu už potom nemohli scházet na Odpovědích.cz a psát si takové úžasné otázky a odpovědi? Mně ano. ☺

Michal Kole

Obávám, se že dřív nebo později ano.

Horší spíš budou následky.

ven.cik

Určitě bude a bude trvat max týden, protože stačí vyslat pár atomovek a je to všechno v řiti, ted se ještě podívej, kolik takovejch bomb, mají ti vypatlanci z íráků, íránů atd…Já myslim, že jich mají dost…Ale je to jen můj názor…

Natty*

Běž k jasnovidce! :)

kilimany

já si myslím, že ano. A to kvůli penězům . Ty obrovské dluhy které země mezi sebou mají se nedají dělat do nekonečna tak se to bude řešit spory které přerostou jednou ve světový vojenský konflikt. Svět byl, je a bude jenom o penězích. A jestli tu valku svět přežíje začne zase od nuly ale dluhy stejně zbudou a začne to zase znova. Lidstvo je nepoučitelné,

lamhr

3 světová válka už dávno skončila. Ovšem,že začala další v pořadí x-tá. Nikdy nebyl svět bez válek. Pokud nevnímáme války jako souboje mezi zúčastněnými stranami sporu, žijeme nutně v omylu. Pokud bych měl uvažovat kolik světových válek proběhlo v minulém století bylo jich rozhodně stejně ne-li více jako světových válek od počátku datace občanského letopočtu. Lamhrr