zvonisek

Jak přežít světovou válku?

Bojíte se, že nastane třetí světová válka? Já ano

Odpovědi
mosoj

Naprosto zbytečná starost. Nepatříme mezi vyvolené. Střet je naplánovaný již dávno na Střední evropu a jako takoví budeme obětováni ať budeme na kterékoliv straně.
Více mně vadí , že to je každému jedno a že si myslí že někdo z nás vyvázne živý.

Hanai

Kup si protiatomový bunkr. A to moc velký.

Kryšpín

Odstěhovat se do Austrálie

anonym

Odletět ze Země nebo se přidat k silnější straně, ať už je jakákoliv. Jde ti o přežití, ne čest.

ten který je

Stačí být dostatečně bohatý a deset let přežívat v podzemním bunkru.
http://tn.nova­.cz/clanek/pre­ziji-zde-konec-sveta-bunkr-pro-miliardare-vznika-nedaleko-prahy.html

zjentek

Úchýlit se na odpovědi.cz.

Mosoji, co se chystá?

Šidlo

tá od 1949 hrozila minimálne 3–5 krát

stále hrozí......na planéte plnej homo sapiens sapiens......

a k otázke: neexistuje návod