MartinG

Brigáda od 15 v Olomouci a jeho okolí.. Nevěděl by někdo o nějaké příležitosti?

Sháním už nějaký čas v Olomouci brigádu ale stále emůžu nic najít.. Většinou totiž berou od 18let nebo mají plno.
Něvěděl by jste někdo o nějaké možnosti brigády už od 15 let?

Odpovědi
Michal Kole

Bohužel kromě 15 let musíš mít ukončenou školní docházku a až po prázdninách můžeš pracovat.

Bohužel ani úřady práce ti nepomůžou. Musíš bohužel hledat sám na práce.cz sprace.cz jobs.cz