Vanuk

Brali byste to v pohodě?

Ahoj, kamarádka se rozhoduje zda jít do jednoho vztahu. Ukazovala mi svého vyhlídnutého kluka. Púsobí inteligentně, sympaticky. Slušně, publikuje inteligentní příspěvky po fb. Akorát má jednu nejlepší kamarádku BFF, z fotek je to laciná holka. Fotí se po fb s různými lidmi, jezdí na luxusní dovolené, ale fotí se s různými svými kamarády – bere si je i k ní domů. Má přítele a fotí se s ním téměr nahá ve vaně, jak spolu leží přikrytí pod dekou v posteli, jak spolu jedí nějaké ve vaně a on jí u toho zakrývá prsa. Pak má fotku s kamarádem s popiskem S pusinkou a špulí tam pusu na svého kamaráda. Pak je s nějakými kamarády na zahradě, pak s nějakým na večeři. Co jsem si to celé prohlédla, tak ti kluci jsou pěkně nesolidní a blbové.
Divím se co na ni ten slušný kluk vidí…S ním ale taky publikuje různé příspěvky – fotka je snad z jejího pokoje, oba tedy oblečení, ale sedí tam za sebou. Pak fotky jak spolu sedí v místnosti ve škole na podlaze a nedávno příspěvek, že je její BFF – fotka z parku jak spolu sedí na lavičce a píše, že si spolu mění boty jelikož mají stejnou velikost, chodí spolu fandit na hokej, drbat ostatní, který vás ve všem podpoří nebo kterému můžete lézt na záda.
Brali byste tohle v pohodě? Já doufám, že s tou BFF nikdy nic neměli…

Odpovědi
elkon

Nemyslím, že to je v pohodě. Podle mě ta dívčina postrádá výchovu od rodičů.

Emefej

Hodnotit někoho na základě soc. sítí není v pohodě.

Pepa25

Jak víš, že je jeho BFF? Když navíc ta holka má (jiného) přítele? „Nejlepší“ může být jen jeden/ jedna ne? Že má někdo na sociálních sitích mraky frendů přece nic neznamená, ne?

Vanuk

Ještě napíšu že jde o to, aby hlavně s tím slušným klukem něco neměla…snad ne když by s ním kamarádka chtěla začít chodit