Klára K.

Bolí mě svaly na pravé ruce od hraní na kytaru. Budu mít tu jednu ruku vysvalenější než tu druhou?

Protože vlastně hraním na kytaru na každé ruce posiluji jiné svaly.
Bude to vidět?

Nejlepší odpověď
Kelt

Větší blbost jsem neslyšel. Levou rukou hraješ akordy, tam snad mohou prsty bolet od mačkání strun, ale na pravé ruce, kde hraješ zápěstím a trsátkem, případně vybrnkáváš prsty na pravé ruce. Nebo hraješ s velkým rozmachem přes všechny struny? Každopádně svaly se ti nezvětší. Zkus posilovat zápěstí.

Další odpovědi
Agneta

No to si piš ! Ale jen v tenisu, né u kytary :DDD