sofid

Bolest v kloubech při běháni a jiných aktivitách.

Dobrý den, poslední dobou mám problémy s klouby, hlavně když běhám nebo hraju fotbal tak mě začnou bolet kolení klouby a kyčle i přes to když se pořádně před tím procvičím.Také se mi zdá že mi vržou klouby na rukou ( loketni a ramenní) nevím co to je ale celkem se obávám před nějakými potížemi. Je mi 14 let a možná to i bude tím že jsem ve vývinu nebo že mám nedostatek nějake látky(bílkovin atd..) jsem hubený takže si myslím že to nemůžu mít z obezity nevíte co by to mohlo být a jak tomu předcházet.Protože mě celkem štve že skoro vždy po běhu nebo po jiné zátěži mě bolí klouby. Předem děkuju za odpověd.

Nejlepší odpověď
marci1

Pravděpodobně rosteš.

Další odpovědi
anonym

Pokud Tě po zátěži klouby opravdu bolí, tak to přirozený stav rozhodně není. Co Ti říká pojem ortoped? Raději k doktorovi zajdi kvůli prkotině, než abys zbytečnými odklady sám sobě způsobil vleklé zdravotní problémy.