Vlosa_xD

Mívám bolesti pod kolenem při větší fyzické námaze, čím by to mohlo být?

Zdravím! Už delší dobu mám problém s bolestí kolene. Hraju basket, vždycky na treninku, když třeba 30min běháme a potom je pauza na pití, tak mě začně bolet levá noha pod kolenem, jakoby nad holenní kostí, jak je takový výběžek. Po nějaké době to skoro vždy rozběhám. Zítra nebo pozítří jdu k Dr. Neměl někdo podobný problém? O co by se mohlo jednat? Je mi 13 let. Děkuji

Nejlepší odpověď
marci1

Jen lékař Ti po vyšetření může říci, o co se jedná, popř. o co by se mohlo jednat.:-)

Další odpovědi
gecco

Já ti nevím…

Je to za uplynulých ´pár´ dnů už několikátý dotaz na bolest při/po sportování…
Na každý dotaz se ti dostalo odpovědi, že máš vyhledat lékaře – diagnóza přes net nefunguje a myslím, že většina z náš má křišťálovou kouli ´v důchodu´…

A ty – namísto abys k tomu doktorovi už dávno vyrazil, pokládáš otázky znovu a znovu s vytrvalostí tažného zvířete (myslím, že i s jeho inteligencí)…
:-OO