Avatar uživatele
anonym

Jak se zbavit strachu z táty, který na mě často bezdůvodně křičí?

Bojím se táty. Udělám nějakou blbost (upadne mi papír, už se pro něho ohejbám a on hned začne řvát, ať to seberu) a prostě psycho.
A já už toho mám dost, sice je mi 18 let, ale nemám žádné příjmy, abych si našla podnájem nebo něco. :/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3056 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
klumprt

Tipuju, že tátu dlouhodobě štve něco úplně jiného, než spadený papír a podobné lapálie. Předpokládejme, že za jeho vzteklost skutečně nijak nemůžeš. Po tom jeho problému je třeba jít a třeba mu dát najevo, že ho v tom podporuješ a pomoci mu, jak umíš. Pokud povedete doma válku, tak to nikdy nevyřešíte.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?ivzez Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

No – pokud to byl papír s tlačenkou k večeři, řval bych taky…
😁
___

  1. s rodičem/i si promluv
  2. obrať se na sociálku
  3. obrať se na linku důvěry
  4. obrať se na policii

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Až bude táta v pohodě, zkus si s ním o tom promluvit. Uvař mu kávu, čaj, dejte si sklenku vína, sedněte si spolu a v KLIDU mu řekni, že Ti to vadí. Za zkoušku to stojí. Držím Ti palce! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
CokoLada12

Sem na tom stejně, taky všechno hrotí, třeba když jsme jeli posledně někam tak celý auto obložil dekama protože jel pes s námi… je to hrozný psycho… jen něco udělám špatně a hned řve.. :(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

zavolej na fotra-cholerika hlídku městský policie, až dostene 3× po hřbetě pendrekem tak zkrotne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Pokud ti je 18, co ti brání začít vydělávat a postavit se na vlastní nohy?
Tedy pokud se ti doma opravdu nelíbí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

klumprt, marci1– živě vidím ten obraz před očima, jak cholerickej chlap projevuje slabost tak, že o těch svejch bolestivejch slabostech po večerech referuje svý milovaný holčičce ;(

před 3056 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek