terezie.k

Bojím se nadpřirozených postav! Co s tím?

Dobrý den,
nekoukám se na strašidelné filmy ani na horory, ale v noci mě pronásledují jaké-si podivuhodné příšery. :( Dá se tomu nějak zabránit?

Nejlepší odpověď
marci1

Před spaním se zabývej jen příjemnou činností. Čti se hezkou knihu, nebo poslouchej hezkou hudbu. Pokoj měj uklizený, pře spaním si vyvětrej. Před spaním je dobrý heřmánkový čaj, nebo teplé mléko s medem.

Další odpovědi
Jsemtady

Je dobre vedet ze zadne nadrirozene bytosti neexistuji. Takze upir, zombie, chytry policajt, jezisek.. proste zadne neexistuji, to je treba si uvedomit.
Pokud by neco delalo zvuky nebo tak, jsou to kocky, psi, mysi, brouci, vitr apod.
Mno a pred spanim opravdu myslet na neco hezkeho a je fajn si pustit do sluchatek hudbu, ktera vas zabavi nez se unavite a usnete. Kdyz taky budete pres den delat neco fyzicky narocneho, tak zase rychlejc usnete. Mno ty vase predstavy by mohly byt z nejakeho strachu ktery ve vas je, z neceho co vas ceka a co si musite vyresit abyste mela klid.

pl4toon

Jestli je tvůj strach vždycky spojený s tmou, tak to má skoro každý, za to se nemusíš stydět :) Důležité je si uvědomit, že tma nemusí být jen útočiště duchů a strašidel a všelijakých neřádů, ale také tvoje. Zkus se schválně na chvilku schovat někam do tmy a pozoruj nějaké místo, třeba ulici, jen koukej co se děje. Zjistíš, že se není čeho bát :)

Sarrow

Všechno je jen v tvé hlavě, opravdu VŠECHNO…
Dokázala by si popsat ty podivuhodné příšery? Tvoje představy musí z něčeho vycházet…
Doplňuji:
Jedině pozitivním myšlením…

autacek

Někteří lidé jsou citlivější na geopatogení pole, jenž nás obklopuje, i na paranormální aktivity. Pokud nepomohou již uvedené rady, zkus přemístit postel jinam, nebo se ti to děje i jinde ?
Nevím jestli Tě to uklidní, ale znám lidi, co to tak mají taky, dokonce slyší v noci v místnosti kroky, z kuchyně šramot nádobí, ráno rozbitý talíř spadlý z linky, vidí stíny, nakonec to vyvrcholilo nekontrolovatelným dušením, s tím, že dotyčná osoba popisovala, jakoby ji někdo škrtil. A totéž opakovaně potvrzovala i osoba, co na daném místě trávila též noc.

Bylo mi nabídnuto, když nevěřím, ať zůstanu přes noc, no popravdě neměl jsem na to morál tam přespat…

A pak, když jsem jim již začal vymýšlet podnikatelský záměr, jak by to šlo zpeněžit, třeba jako adrenalinový zážitek, to jak na potvoru ustalo. 😉