Blecha

Body, k čemu jsou ?

K čemu mi je když se zaregistruju a budu mít nejvíc bodů ?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Tak třeba jako anonym mi nemůžeš dát za odpověď palec nahoru ani dolu. Jako registrovaný ano, můžeš podle počtu bodů pokládat otázky aniž bys musel neustále potvrzovat na mejlu. Můžeš tkz. palcovat a taky odpovídat. Odpovědi podle dosaženého počtu bodů.
Bližší info dole v nápovědě-bodování uživatelů

Další odpovědi
Michal

Tady je to i hra tak trochu,proto body a tak..

Retko

No body jsem hlavne proto aby se jaksi zaktivizovala aktivita odpovidat, proto ten system, ze kdyz mas malo bodu, muzes polozit malo otazek, a pak se to zvysuje.

Bez bodu by se tu vetsina asi jen ptala, a na nic neodpovidala.

No a tak trosku pro srandu :)