Avatar uživatele
bauerlukin

Které běžné činnosti by mel ovládat dnešní muž?

Dobrý den, jaké bezne takové ty chlapske činnosti by podle vás mel ovládat dnesni muž? Myslím jako sekání trávy, opravy různých spotřebičů atd. Díky

Zajímavá 0 před 1613 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Dochy

  1. Dnešní muž by měl vědět jak vypadá věta tázací. Jeden otazník z hesla větu neudělá.
  2. Chlap by měl umět všechno. Nemusí to umět precizně, ale měl by být schopen zvládnout všechny domácí práce a základní opravy. (Spoustu z toho nemusí dělat, šikovný řemeslník svůj obor zvládne několikrát rychleji a kvalitněji, ale měl by vědět jak na to)

======
Když jsem si to tak přečetl ještě jednou, tak musím napsat doplnění co se týče oprav: Nikdo, kdo k tomu není kvalifikován, by se neměl pokoušet vrtat ve „vyhrazených“ zařízeních… tj. v běžné domácnosti plyn a elektrika…

Upravil/a: Dochy

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… jen doplním Dochyho: … nebo se aspoň tvářit, že všemu rozumí …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kryšpín

Sekat trávu lze i dálkově, opravy spotřebičů se většinou neprovádí, ale hned se šmejdy zahazují, dostatek financí a kvalitní sex poté je partnerka, partner, přítelkyně, družka, manželka, pansexuálka příp. zlatokopka spokojena.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Nevím jak jsou na tom dnešní muži. Já sekat kosou umím od 12 let, jsem prostáček z vesnice…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek