Naninka123

Po užití nalgesinu se mně objevily nežádoucí příznaky podle popisu v doplnění? Poradíte?

už mě bolý docela čelist dela to samo asi sem se s sfetovala děkuji

Beru nalgesin 550 ale včera sem vypila 2skl. šampaňské nespalasem vůbec a moje čelisti neprestavaj stlačet skus co to je

Odpovědi
annas

Alkohol není na tento lék vhodný.

Pokud jste si přečetla návod k použití, dověděla jste se, že se mohou vyskytnout nežádoucí účinky např. při vyšším dávkování.

V tomto případě je třeba, abyste se obrátila na lékaře, případně lékárníka.

https://pribalove-letaky.cz/nalgesin-s

Na Odp. lékař není, jde o vaše zdraví, tudíž bych nespoléhala na rady z netu.

Edison

Nepíšou náhodou v příbalovém letáku že se v případě nežádoucích účinků máte obrátit na lékaře?

mosoj

Huba ti upadne a játra také, pokud budeš užívat analgetika s alkoholem.
Jakou odpověď čekáš?