majki636

Berou vás, pánové, pouta a latexové oblečky?

Nejlepší odpověď
Kepler

Připadá mi to směšné, stejně jako sádlo-máslo praktiky. Jako by člověk zapomněl vše o přirozeném sexu.

Další odpovědi
aliendrone

Ne, klepeta nějak z principu nemusím, latexové doplňky v malé míře (v žádném případě NE celé oblečky, maximálně těsná minisukénka s rozepínáním na cvočky nebo tak něco) mi nevadí. Já si spíš potrpím na vysoké JEHLOVÉ podpadky elegantích botiček, síťované punčochy s podvazky a průsvitné krátké župánky… :)

Čímž nechci říci, že je to nezbytné, ale když už se ptáš… ;) :)

elkon

Je to trapné a úchylné.

Nassin

Ne!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

led

aliendrone, to tak na ulicu? Ale dúfam, že anticovidové opatrenia, rúška, respirátor dodržujete aj v tých šatičkách. 👼😈 Muhehehe…

aliendrone

led>>> :D :D :D
Ó přeskvostná sedmikrásko, jsem v háji. OBVYKLE jsem PRVNÍ, kdo postřehne „další smysl“ (zejména pokud jde o podobná témata) – a dneska NIC! VYMETENO! :(

Takže jste mě protentokrát dostala a já jdu s brekem spát, mám už toho plný brejle. :)

Speed77

Odborníci už na začátku pandemie tvrdili, že rouška stačí. Takže šaty netřeba. Stačí vyjít JEN v roušce. 😈😂