jirka F

Běháte dnes po venku, když konečně sněží?

Já už jsem byl asi třikrát se projít a krásně sněží teplota je –2°c.

Nejlepší odpověď
annas

Uvědomila jsem, že je v mísntostech šero, tzn., venku zamračeno.

Podívám se z okna a větve stromů jsou posypané sněhem, stejně na trávě poprašek. Hned je i v místnosti více světla.

Padá, padá sníh … hned jdu přisypat ptáčkům.

Jinak venku neběhám, na to se nějak necítím. Víc se mně líbí, když sníh křupe pod nohama a nepromáčí boty.

--
Uběhla hodina stále sněží a sněží, už je všude kolem bílo., tráva i hlína jsou už přikryté.

Další odpovědi
Kepler

Ve Valmezu zataženo, beze srážek, +4°C. Líp je mi doma v teple.

dudu

Moje nezbedná teta, která už za první republiky měla trojku z chování zato,
že v hrála karty v hodině náboženství, by při této příležitosti s velkou pravděpodobností zarecitovala: „chumelí se chumelí padá snížek bílý, drápeme se v perdeli., krátíme si chvílí“.
PS: u nás v Moravském krasu drobně sněží, teplota mínus dva.

iceT

U nás teda nesněží…

Drap

Teplota kolem nuly, sněží. Venku jsem byl ráno cca 4 km a to ještě nesněžilo. Pokud budu chtít být mokrý, můžu vlézt pod sprchu.

aliendrone

Jasně! Ve 20:00 slušivé +4°C, přes den chvilkami vlahý osvěžující deštík. Co bych chtěl v polovině ledna, že? No , možná dědka Mráze přejmenovat na bezďáka Bláťáka. ;) :D :D

quentos

Ona „sněží teplota“? Jak to vypadá? To jsem ještě neviděl.
Já neběhám (to jen po ránu a případně na vlak), zato denně rychle chodím, takže k tomu nepotebřuju sníh. Až se vykopu ven, dám si jako obvykle 1–2hodinovou svižnou procházku. Bez ohledu na počasí.

Bobek 2

Podle radaru bych tipoval, že píšeš odněkud z východních až jihovýchodních Čech nebo západní Moravy.

briketka10

Neběhám, protože u nás „Chčije a chčije“.
Teplota na venkově u Pardubic +4C°

Malvína

U nás nesněží

led

Pozerám mapu snehu a vidím, starý pán Praděd má 22cm dlhú bradu, na Šumave neďaleko Modravy až 31cm a Morava tiež pekne schytala nádielku snehu.
Už je jasné, prečo v pondelok tak splašene odlietali husi z Moravy do teplých krajín.