Marta077

Barrandov po mně chce plnou moc, mám do toho jít?

Přišla mi registrace, kde jde o klasickou registrací s plnou mocí na dobu neurčitou, aby agentura mohla jedna s třetími osobami. Mám do toho jít? Myslím, co se týče plné moci.

Nejlepší odpověď
elkon

Podle úrovně dotazu, to bude asi „terno“, s tebou spolupracovat.

Další odpovědi
annas

TV Barrandov?: Neuvedla jste, do čeho máte jít. Zřejmě jste se přihlásila prostřednictvím agentury, takže budou jednat s ní. Konkurz? S tím souvisí zřejmě i udělení plné moc.. Ale proč?:

Rozhodnutí je jen a jen na vás. Dobře zvažte, co vám to přinese a zda chcete souhlas udělit.

Edison

Nepíšete oč jde, jaká agentura… Proč by jedna organizace měla chtít plnou moc aby mohla jednat jiná organizace.

Tak jen odhad / příklad. Nějaká agentura „nahání“ komparz. K tomu, aby mohla vyplácet a s komparzem nakládat potřebuje nějaké ty informace, které ovšem musí poskytnout svým klientům.

Takový souhlas můžete dát a může být i s výhradami. Např. pro koho, pro jaké účely, výhrada může být i ke způsobu nakládání s údaji, způsobu ukládání údajů, výhrada se může týkat toho, komu údaje poskytnou a za jakých podmínek, rovněž si lze vyhradit dobu, po kterou takový souhlas platí, třeba na jedinou akci.

Pozor, s každou výhradou se činíte méně zajímavou pro agenturu, třeba až k tomu, že vás vyškrtnou, bo by to bylo příliš administrativ­ní práce.

nyjono

Těžko říct, když nepíšeš, čeho se plná moc týká.
Jedná se o práci nebo brigádu?

ivzez

Sama musíte vědět, jestli někomu a k čemu udělíte plnou moc.
Já bych agentuře plnou moc nedala, našla bych si jinou.

led

Pokiaľ s agentúrou Barrandov máte zmluvu na zastupovanie, napríklad činnosť v komparze, alebo iný umelecký výkon, musí v nej byť uvedené, v čom, konkrétnom vás agentúra TV Barrandov môže zastupovať a akým spôsobom včetne honoráru za zastupovanie, rovnako ako aj vaše požiadavky voči agentúre, ku splneniu ktorých sa vám agentúra zaviazala.