Babská rada na kašel?

Nejlepší odpověď
Marky71

je to opravdu rada mé babičky, která mi funguje i pro mé děti…nakrájet dvě velké cibule, posypat práškovým cukrem, nechat pustit tu šťávu a brát 1–2 lžíce několikrát denně. Přeji brzké uzdravení:-)

Další odpovědi
Michal

Jitrocelový sirup,lipový čaj a med,ale pozor na cukry a jiná dráždidla,even­tuálně alergeny.
A jedno přísloví:Kdo jablíčko denně jí, k tomu lékař nechodí. Nezapomeťe hodně pít bylinkové čaje. A vitamin C v přírodní podobě.To znamená Grepy ,citrony,kiwi ap.Můžete si dělat i saláty ,třeba i obyčejný mrkvový s jablkem a citronem.Dobrý je i česnek nakrájený na plátky a dát na chleba s máslem a zase pozor na trávení,může nadýmat!

DV

na suchy kasel:

vincentka, vincentkovy sirup, vincetka s medem a ohrata nikoli s mlekem,

na vlhky produktivni kasel:

ja mam tip na jednu nakrajenou cibuli dve hrsti majoranky a zalit horkou vodou, slit a pridat do toho med …

nebo lekarna