Jake leky brat pri nastydnuti v tehotenství?

Jake leky mohu brat když jsem nastydla mam bolesti hlavy a v krku mam suchy kašel poradite mi?dekuji Dasa

Odpovědi
Nuk nuk

Moc Vám toho neporadím, ale něco přece.

Pokud máte rýmu, můžete použít tkzv. fyziologický roztok, např. Vincentku, Sterimar apod.
na kašel pomáhá inhalace např. heřmánku (pokud na něj nejste alergická), zvlhčování vzduchu, nebo si můžete do aromalampy nakapat trochu eukaliptového oleje. Můžete sitaké vyrobit cibulový sirup: Větší cibuli oloupejte, seřízněte špičku a vydlabejte střed, který napníte cukrem. Vložte do kastrůlku, můžete přidat trochu vody, a zahřejte (nevařte!!!). Má to překvapivě docela příjemnou chuť.
JInak smíte asi půlku Paralenu denně, přiznávám se ale, že jsem ji brala i na bolesti hlavy a moc to nezabralo.
Na bolest v krku zkuste slabý černý čaj s medem a citrónem nebo tkzv. horkou limonádu, tj.lžíce medu s citrónovou šťávou z jednoho citrónu zalitý horkou (opět ne vroucí vodou).

Jsou to holt babské rady, ale ono v těhotenství a během kojení těch klasických léků můžete minimum. Pokud lpíte na klasických lécích, pak doporučuji konyultaci s lékařem.

eva

Dobrý den.Trpím migrénami,proto jsem si i v těhotenství bez obav dala celý Paralen a na rýmu nosní kapky MAR.Dcera bude mít za dva dny rok a je zdravá a krásná 🙂 .

maryann

dobry den,i gynekolozka mi rekla,ze na bolest hlavy se paralen v tehotenstvi smi..a jinak je na bolest vynikajici mast ICE GEL..stoji asi 100kc..ale je opravdu skvely..ne jen na bolest hlavy a na krk bych si davala hlavne na noc studeny zabal a prekryt ho jeste suchou plenkou a teple ponozky na nozky…a kapky na kasel,nejake ktere se muzou v tehotenstvi by meli poradit v lekarne..